فروش ویژه نبات شاخه ای فله

 

نبات شاخه ای فله ای یکی از اقلام پر مصرف در بین خانواده‌های ایرانی است. نبات بیشتر در مناطق خراسان تولید می‌شود و از آنجا که زعفران نیز محصول فوق العاده خراسان است نبات شاخه ای زعفرانی یکی از محصولاتی است که به وفور در این منطقه تولید شده و به دیگر شهرهای ایران و کشورهای دیگر صادر می‌گردد.

ویژگی‌های نبات شاخه ای درجه یک

ویژگی‌های نبات شاخه ای درجه یک

نبات شاخه ای درجه یک محصولی کاملاً شفاف و با بلورهای زیبا است که در تولیدی‌های نبات به صورت سنتی و یا صنعتی تولید می‌شود. نبات شاخه ای در انواع مختلفی تولید می‌شود که از آنجمله می‌توان موارد زیر را برشمرد.

 • نبات شاخه ای سفید ساده
 • نبات شاخه ای زرد
 • نبات شاخه ای زعفرانی
 • نبات شاخه ای فله
 • نبات شاخه ای رنگی
 • نی نبات شاخه ای

نبات شاخه ای ارگانیک، نباتی است که از شکر و آب درست شده باشد و به صورت ساده و یا با زعفران خالص تزیین شده باشد. این نبات شاخه ای، طبیعی است و افزودنی به آن اضافه نمی‌شود.

نبات طبع گرمی دارد و این ویژگی مهم باعث شده که مصرف آن در فصول سرد سال بسیار زیاد شود. در طب سنتی از قدیم الایام نبات جایگاه ویژه ای داشته و همچنین نبات در بین شیرینی‌ها از جایگاه خاصی برخوردار است.

خواص و ویژگی‌های شیمیایی نبات باعث شده است که این محصول جزء کالاهای استراتژیک در منطقه خراسان باشد.

نبات یکی از سوغاتی‌های مهم خراسان نیز به شمار می‌آید و اغلب افرادی که از شهرهای دورتر به مشهد مقدس می‌آیند نبات را به عنوان سوغات خراسان به شهر و دیار خود می‌برند.

نبات شاخه ای درجه یک در محیطی بهداشتی تهیه شده و بسته بندی مناسب و خوبی نیز دارد.

این محصول در بدن سریع جذب می‌شود و باعث شادابی و نشاط در بدن می‌شود. برای تقویت حافظه مفید است و برای شیرین کردن انواع چای و دمنوش استفاده می‌شود همچنین از سردی بدن می‌کاهد و در درمان بسیاری از بیماری‌ها نیز موثر است.

نبات برای تقویت حافظه

نبات برای تقویت حافظه

یکی از خواص شناخته شده نبات، تقویت حافظه است. آما چگونه این مسئله امکان پذیر است.

مغز انسان دارای توانایی‌های زیادی است و این خود انسان است که می‌تواند این توانایی‌ها را تقویت نموده و از آنها به درستی استفاده نماید.

عملکرد مغز نیز مانند عملکرد هر یک از اعضای بدن برای فعالیت به تغذیه ای کاربردی نیاز دارد. تمام مواد غذایی و املاح و ویتامینهایی که برای اعضای بدن ضروری هستند برای مغز نیز لازم و ضروری هستند.

در طب سنتی عقیده بر این است که مغز هنگامی که دچار سردی شده باشد افراد به فراموشی کوتاه مدت و به یاد آوری دیر زمان مطالب مبتلا می‌شوند. برای برطرف شدن این حالت و تقویت حافظه و افزایش قدرت یادگیری، باید مغز خوب تقویت شده باشد. نبات شاخه ای اعلا، یکی از موادی است که برای از بین بردن سردی مغز و افزایش قدرت حافظه بسیار توصیه می‌شود.

تقویت حافظه زمانی که از دمنوشهای گیاهی مانند دارچین و نبات و یا جینسینگ به همراه نبات و یا دمنوش رزماری با نبات و … استفاده شود بسیار موثر است. حتی افرادی که دچار فراموشی و کاهش قدرت یادگیری هستند بهتر است که از این دمنوشها استفاده نمایند.

افزایش قدرت حافظه و توانایی یادگیری در مغز انسان‌ها چیزی است که همه انسان‌ها به آن نیاز دارند و این مورد باعث می‌شود افراد زندگی بهتر و راحت تری داشته باشند. این توانایی است که خداوند در اختیار بشر گذاشته و انسان‌ها با استفاده‌ی درست از آن و تقویت قدرت یادگیری می‌توانند نقش مهمی در جهان هستی داشته باشند.

درمان دردهای نوزادان با نبات داغ

درمان دردهای نوزادان با نبات داغ

یکی از کاربردهای مهم نبات شاخه ای ممتاز استفاده از آن برای درمان دردهای نوزادان در هنگام دل دردها و اسهال است.

نوزادان اغلب معده‌های ضعیفی دارند و هنگام استفاده از وسایل بازی و یا خوردن مواد غذایی به همراه شیر مادر دچار دل درد و اسهال می‌شوند.

اما باید دید علائم دل درد در بدن کودک چیست و این شکم درد با چه علائم دیگری همراه است.

اغلب عامل دل درد در کودکان نفخ و پر بودن شکم است. کودکان و نوزادان معمولاً به علت نفخ شیر و یا اگر کودک غذا خور باشد به علت نداشتن قدرت کافی برای هضم غذا دچار دل درد می‌شود این نوع از دل دردها اغلب با یبوست همراه هستند و مادران با توجه به نوع و مقدار دفع کودک می‌توانند پی به این عارضه ببرند.

گاهی اوقات دل دردهای کودکان با اسهال همراه است این نوع دل دردها کمی نگران کننده هستند و موجب دفع آب زیاد از بدن نوزاد می‌شوند و اگر مدت آنها طولانی شود باید حتماً نوزاد را برای معالجه به پزشک متخصص برد.

اما مادران و اطبای علم پزشکی سنتی، برای درمان این نوع از دل دردها اغلب از نبات داغ و یا نبات سوخته استفاده می‌کنند.

برای تهیه نبات سوخته باید ظرفی را روی حرارت قرار داده و مقدار کمی نبات شاخه ای پر خواص  را درون ظرف انداخت. در شعله ملایم نبات به آرامی شروع به باز شدن می‌کند و به رنگ قهوه ای در می‌آید باید دقت کرد نبات حاصل نسوزد. سپس به آن مقداری آب اضافه می‌کنند و می‌گذارند به جوش بیاید پس از آنکه محلول شروع به جوشیدن کرد شعله را خاموش نموده و می‌گذارند تا کاملاً سرد شود. این محلول سرد شده برای درمان فوری اسهال، دارویی موثر و بسیار کاربردی است.

استفاده از این نوشیدنی برای درمان اسهال باید چند نوبت در روز باشد و برای نوزادان زیر ۶ ماه بهتر است از نبات استفاده نشود. زیرا این نوزادان دارای معده ضعیفی هستند و هنوز قدرت هضم و جذب مواد غذایی غیر از شیر مادر را ندارند.

از نبات تزئینی چه می‌دانید

از نبات تزئینی چه می‌دانید

یکی از کاربردهای مهم نبات شاخه ای طبیعی، استفاده از آن در تزیین سفره عقد است. معمولاً در سفره عقد ۵ الی ۶ قلم کالا قرار می‌گیرد که از زمان ایران باستان تاکنون رواج داشته و سلیقه‌های مختلف باعث نقش و طرح‌های زیبایی در این زمینه شده است.

هر کدام از این اقلام، نماد و علامت آرزویی خوب برای عروس و داماد است که برروی سفره گذاشته می‌شود و عروس و داماد یک سمت آن می‌نشینند و به خطبه عقد گوش می‌دهند.

از اقلام سفره عقد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که پشت هر کدام از آنها فلسفه ای از حکمت است که از دیر باز در بطن جامعه ایرانی کل گرفته و تا به امروز نیز ادامه داشته و هر روز پررنگ‌تر می‌شود .

 • قرآن کتاب مقدسی که پیوند مقدسی با آن شکل می‌گیرد
 • نان و پنیر و سبزی که بیانگر رزق و برکت و روزی است
 • عسل که بیانگر سیرینی و حلاوت زندگی است
 • آینه و شمعدان که نماد نور و روشنایی
 • نقل و نبات که نشانگر شیرینی و شیرین کامی برای عروس و داماد است
 • رز سرخ که نشان عشق و علاقه است
 • میوه که نشانه‌ی رزق و برکت است

در اغلب سفره‌های عقد، این موارد هر کدام با تزئینات خاصی زیبا می‌شوند و بر روی سفره گذاشته می‌شوند از جمله نبات که افراد خاصی به این حرفه اشتغال دارند.

نبات سفره عقد معمولاً نبات شاخه ای ساده و یا زعفرانی و یا انواع نی نبات می‌باشد که با نقل و برگ گل و یا موارد دیگری تزئین می‌شوند و یا به تنهایی به اشکال زیبا چیده شده اند.

نبات شاخه ای ممتاز زعفرانی خراسان و نبات سفید شاخه ای از مهم‌ترین نوع نبات برای تزئین سفره عقد بکار می‌رود. این نوع از نبات‌ها برای تزئین مجالس دیگر نیز مصرف می‌شود که از آن جمله می‌توان به مراسم بله برون و یا جلسات ترحیم نیز اشاره داشت اما اوج خلاقیت در زمینه تزئین نبات همان سفره عقد و عروسی است.

پخش کنندگان برتر نبات شاخه ای عمده

پخش کنندگان برتر نبات شاخه ای عمده

برای دریافت نبات شاخه ای به صورت کلی و خرید با قیمت مناسب بهتر است با پخش کنندگان نبات شاخه ای عمده ارتباط بگیرید.

کسانی که خرید و فروش به صورت عمده انجام می‌دهند می‌توانند حجم زیادی از خرید مشتری را ساپورت کنند و کالا را به صورت کلی و عمده و با قیمتهای مناسب‌تر به خریدار عرضه نمایند. همچنین این افراد در ارتباط با شرکتهای تولید کننده برتر می‌توانند انواع محصولات مختلف را خریداری نموده و به صورت عمده عرضه نمایند.

نبات از جمله خوردنی‌هایی است که کاربردهای زیادی دارد و تقریباً در همه خانه‌ها می‌توان نمونه ای از آن را پیدا کرد.

نبات برای شیرین کردن و طعم دادن به بسیاری از دمنوش ها استفاده می‌شود و همچنین استفاده از آن به عنوان یک ماده دارویی مفید، آن را به یک ماده غذایی پر کاربرد تبدیل کرده است. همچنین استفاده از آن در مجالس عروسی و جشنهای نامزدی و یا جلسات عزاداری و مراسم ترحیم و یا عزای امامان شیعه باعث شده است که خرید و فروش زیادی داشته باشد و افراد زیادی در تولید و توزیع و پخش آن مشغول باشند.

به همین دلیل بهتر است که آن را به صورت عمده خریداری نموده و از مزیتهای خرید عمده آن استفاده نمایید.

سفارش برترین نبات شاخه ای فله

سفارش برترین نبات شاخه ای فله

برای آنکه نبات شاخه ای را به صورت فله ای و عمده سفارش دهید بهتر است از فروشگاههای معتبر تولید و پخش این مواد که در سطح کشور فعالیت گسترده دارند استفاده نمایید. انواع فروشگاه‌ها که به کار تولید و صادرات نبات و یا بسته بندی و پخش آن مشغول هستند گزینه‌های مناسبی برای خرید نبات شاخه ای فله ای می‌باشند.

نبات شاخه ای فله، نمونه ای از انواع نبات است که به صورت کارتنی و بدون بسته بندی و یا در بسته‌های نایلونی به فروش می‌رسد. تولید کنندگان نبات شاخه ای در عین حال که انواع نبات تولید می‌کنند و آنها را بسته بندی می‌نمایند نبات را به صورت فله و در کیسه‌های نایلونی و یا کارتنهای قوی و محکم بسته بندی نموده و در بسته‌های ۵ الی ۱۵ کیلو گرم به فروش می‌رسانند.

خرید از فروشگاهای معتبر به صورت فله ای و عمده و در حجم بالا می‌تواند خرید مناسبی از مجموعه نوشین شهد باشد و خریدار از این طریق هم کالای با کیفیتی تهیه می‌نماید و هم می‌تواند از تخفیفات خرید عمده نیز بهره مند شود.

خرید آسان انواع نبات شاخه ای عمده

خرید آسان انواع نبات شاخه ای عمده

افراد متفاوت با توجه به نیاز خود و نزدیکی یا دوری به محل خرید کالا روش‌های متفاوتی را برای خرید در نظر می‌گیرند.

در ادامه انواع روشهای خرید را نام برده و مزیت‌ها و معایب هر کدام از آنها را برای خرید آسان نبات شاخه ای فله از نظر می گذارنیم

 • از جمله قدیمی‌ترین روش تهیه نبات شاخه ای می‌توان به روشهای سنتی خرید اشاره نمود. در این روش خریدار به سمت تولید کننده و یا توزیع کننده رفته و از نزدیک کالا مورد نظر را بررسی و به خرید کالا اقدام می‌کند.

این روش خرید خسته کننده است و خرییدار نهایتاً با ۳ الی ۴ نفر از فروشندگان ارتباط دارد.

 • روش دوم، خرید به صورت اینترنتی می‌باشد. در این روش، خریدار در اینترنت به جستجو پرداخته و با بررسی شرکتهای معتبر انواع کالاهای مورد نیاز خود را مشاهده می‌کند. این روش خرید از روشهای نوین خرید است که با توجه به افزایش تکنولوژی و استفاده از اینترنت به صورت گسترده می‌تواند بسیار موثر و کاربردی باشد.

برای فروشندگان و صادر کنندگان نبات شاخه ای فله ای نیز فروش اینترنتی روش آسان و با صرفه ای است.

همچنین در این روش خرید فروشندگان زیادی جستجو می‌شوند که خریدار می‌تواند در ارتباط موثر با آنها انواع کالاها را مقایسه و اقدام به خرید کالای مورد نظر خود نماید. این روش خرید از جمله آسان‌ترین روش خرید کالا می‌باشد.

جمع بندی:

در این مطلب با نبات شاخه ای و انواع آن آشنا شدیم و خواص آن را در تقویت حافظه و بیماری‌های نوزادان بررسی نمودیم همچنین با تعدادی از کاربردهای نبات آشنا شده و روشهای خرید این نوع از نبات را برای خوانندگان گرامی بررسی نموده ایم. امیدواریم که خواننده گرامی در بررسی این مطلب بتواند کالای مفید مورد نیاز خود را تهیه نموده و از خرید خود راضی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.