فروش تضمینی نبات شاخه ای فله

فروش تضمینی نبات شاخه ای فله سفید، محصولی که از نظر کیفیت و کارایی بسیار با ارزش است و برای مصارف خانواده و ارز آوری در صنعت کشور از اهمیت خاصی برخوردار است از این فروشگاه معتبر اینترنتی صورت می‌گیرد.

به این دلایل باید نبات مصرف کنیم

به این دلایل باید نبات مصرف کنیم

نبات یکی از مواد کاملاً ارگانیک است که مصرف بسیار زیادی دارد و خانواده‌های زیادی برای خرید آن اقدام می‌کنند. نبات از دیر باز در فرهنگ و سنت ایرانیان جایگاه خاصی داشته و هم اکنون نیز این ماده خوراکی خوشمزه در اغلب خانواده‌ها به مصرف می‌رسد. همچنین نبات محصولی است که بخش مهمی از صادرات را به خود اختصاص داده و به کشورهای مختلف ارائه می‌شود.

اما چه ویژگی‌هایی باعث شده است انواع نبات شاخه ای این همه پر کاربرد باشد. برای فهمیدن این موضوع با ادامه مطلب همراه باشید.

نبات خواص درمانی زیر را دارد:

 1. طبع گرم دارد و از بین برنده سردی بدن می‌باشد.
 2. برای انواع دل دردها بسیار مفید است.
 3. دردهای قاعدگی زنانه را کاهش می‌دهد.
 4. تقویت کننده حافظه است و برای افرادی که دچار آلزایمر هستند بسیار موثر است.
 5. برای تقویت گردش خون بسیار مفید است و به این منظور بهتر است از نبات شاخه ای زعفرانی استفاده شود.
 6. ضد نفخ و ملین است و برای یبوست کاررد دارد.
 7. نبات سوخته برای درمان اسهال به کار می‌رود.
 8. برای شادابی و نشاط پوست بسیار موثر است.
 9. رفع خستگی از بدن می‌کند و دردهای عضلانی را کاهش می‌دهد.

علاوه بر موارد گفته شده نبات برای بسیاری از موارد دیگر نیز مصرف می شود که در زیر به آن اشاره شده است.

 • برای جلوگیری از ریزش آب دهان از نبات استفاده می‌شود.
 • برای جلوگیری از تکرر ادرار از نبات می‌توان استفاده نمود.
 • نبات را برای درمان دیسک‌ها و روماتیسم نیز استفاده می‌کنند.
 • شربت جلاب که از نبات و زعفران تهیه می شود نقش زیادی در سفیدی و نرمی و لطافت پوست دارد.

اما دلیل این همه استفاده از نبات چیست و چرا باید از نبات استفاده کنیم. به علت تغییرهای فیزیکی که در ساختمان بلورهای نبات هنگام پخت نبات صورت می‌گیرد نبات خاصیت‌های متفاوت و متنوعی پیدا می‌کند که همه این خواص به نوع کریستال‌ها و ساختمان بلوری آن مربوط می‌شود.

این موضوع باعث می‌شود که خواص نبات با شکر متفاوت باشد و به همین دلیل است که نبات طبع گرم پیدا می‌کند و این مسئله می‌تواند بسیاری از دردها و بیماری‌ها را که ناشی از سردی در بدن است درمان نموده و صحت و سلامت را به فرد منتقل کند. داشتن همه این خواص باعث می‌شود که انسان نبات را در برنامه روزانه خود گنجانده و به عنوان ماده ای ارزشمند آن را مصرف نماید.

نبات علاوه بر مصرف درمانی برای تزئین سفره عقد نیز بکار می‌رود و این سنتی است که ریشه در اعتقادات ایرانیان باستان داشته است. نبات سفره ی عقد را با انواع مواد تزئینی مناسب تزئین نموده و بر روی سفره می گذارند و بدین گونه برای عروس و داماد شادکامی آرزو می کنند.

از نبات برای چاشنی و شیرین کننده انواع دمنوش و شیر و چای نیز استفاده می‌کنند که هم خاصیت درمانی دارد و هم طعم بسیار مناسبی به آن می‌دهد.

خواص درمانی نبات چیست

خواص درمانی نبات چیست

نبات در طب سنتی جایگاه ویژه ای دارد و برای درمان بسیاری از بیماری‌ها به کار می‌رفته است هرچند خیلی از این موارد به لحاظ علمی مورد بررسی دقیقی قرار نگرفته اند اما آنچه مسلم است بر اساس تجربیات اطبای سنتی، نبات برای بسیاری از بیماری‌ها درمانگر است.

در متن بالا تعدادی از عارضه‌هایی را که با نبات درمان می‌شوند مورد بررسی قرار گرفتند اکنون نیز در ادامه بخشی دیگر از عارضه‌های قابل درمان با نبات ذکر می‌شود.

 • درمان خواب آلودگی برای رانندگان یکی از مهم‌ترین خواص نبات است. اغلب رانندگان ماشین‌های سنگین از نبات به عنوان چاشنی رفع خستگی و خواب آلودگی استفاده می‌کنند.
 • نبات بسیار مقوی و نشاط آور است.
 • نبات شاخه ای سنتی به هضم غذا کمک می‌کند.
 • نبات شاخه ای ممتاز برای درمان بیماری‌های کرم کدو و یا کرمک های انتهای روده‌ی بزرگ بسیار موثر است.
 • نبات داغ برای درمان پا درد و کمر درد و دردهای ناحیه‌ی پا و شکم بسیار مفید است
 • مصرف نبات داغ بلغم اضافه بدن را از بین می‌برد. بلغم باعث بسیاری از بیماری‌ها مانند پیسی، رعشه، فلج شدن بخشی از بدن و نقرس می شود و با مصرف نبات داغ بخش وسیعی از این عوارض را می‌توان برطرف نمود.
 • یکی از خواص بسیار مهم نبات ضد درد بودن آن است کسانی که دچار عوارض و بیماری‌ها هستند اغلب درد احساس می‌کنند نبات داغ می‌تواند این دردها را مخصوصاً در ناحیه پا و شکم بهبود بخشد.

این همه خواص درمانی برای نبات باعث شده از آن به عنوان یک معجزه گر در طبیعت یاد شود. اما علت این همه خواص درمانی چیست؟

نبات از شکر تهیه می‌شود. در هنگام تبدیل شکر به نبات تغییرات شیمیایی صورت نمی‌گیرد اما تغییر فیزیکی صورت گرفته باعث می‌شود مولکول‌های شکر به شکل بلورهای زیبایی ساخته شود. تغییرات خواص نبات نیز به دلیل همین ساختار بلوری آن است که باعث شده خواص متفاوتی با شکر داشته باشد.

خوردن نبات داغ برای نوزاد

خوردن نبات داغ برای نوزاد

یکی از مهم‌ترین خواص نبات استفاده از آن برای نوزادان و کودکان است. پزشکان نبات را برای درمان دل درد مفید می‌دانند.

خوردن نبات برای نوزادان زیر ۶ ماه توصیه نمی‌شود مگر اینکه طبق نظر پزشک صورت گیرد اما اغلب نوزادان بزرگ‌تر از ۶ ماه به علت خوردن غذاهای مختصر که به همراه شیر مادر می‌خورند دچار نفخ و دل پیچه می‌شوند. این نوع دل دردها در نوزادان شیر خوار امری طبیعی است ولی می توان با داروهای گیاهی و نبات آن را کاهش داد.

این نوزادان اغلب اوقات بی قرار می‌شوند و گریه می‌کنند و این امر باعث اضطراب مادر و خانواده‌ی کودک نیز می‌شود. آنها هنوز معده‌ی ضعیف دارند و هضم مواد غذایی برای آنها سخت است.

به همین دلیل است که برای این نوزادان خوردن نبات به همراه دمنوش هایی مانند کلپوره و … مفید است. برای کاهش درد این نوزادان می‌توان نبات داغ نیز استفاده نمود.

خوردن نبات برای نوزادان نیز مانند بزرگ سالان نتایج کاهش درد را دارد. اغلب مادران برای کاهش درد و دل دردها و دل پیچه و در مواقع بی قراری کودکان به آنها نبات داغ می‌دهند و یا قطعه‌ی کوچکی از نبات را داخل دهان کودک گذاشته و می‌گذارند تا بمکد البته در این مورد باید جانب احتیاط رعایت شود.

برای درمان بیماری‌های زیر نیز می‌توان از نبات داغ برای نوزاد استفاده نمود.

 • زمانی که کودک دچار هیپو گلیسمی و یا قند خون پایین شده است
 • زمانی که کودک دچا یبوست می شود.
 • زمانی که کودک را ختنه کرده اید برای کاهش درد می‌توانید از نبات داغ استفاده نمایید

طرز تهیه نبات داغ

طرز تهیه نبات داغ

هر فردی با توجه به سلیقه‌ی خود می‌تواند نبات داغ تهیه و برای خود و یا دیگران به مصرف برساند اما روش معمول تهیه نبات داغ چیست؟

برای تهیه نبات داغ ابتدا مقداری آب را داخل قوری ریخته و روی شعله بگذارید تا به جوش بیاید سپس قطعه ای از نبات را در آب در حال جوش بیندازید و شعله را کم کنید تا نبات به آرامی حل شود. زمانی که تمام نبات حل شد شعله را خاموش نموده و بگذارید تا محلول کمی خنک شود.

بعد از سرد شدن می‌توانید آن را داخل استکان یا فنجان ریخته و استفاده نمایید.

نبات داغ یکی از نوشیدنی‌های بسیار خوشمزه و مقوی است و برای بدن بسیار مفید می‌باشد. خوردن نبات داغ یک لیوان در روز برای همه افراد توصیه می‌شود اما برای اشخاص که دارای بیماری و یا سردی در بدن هستند خوردن بیش‌تر از یک لیوان در طی روز می‌تواند برای درمان بیماری بسیار موثر باشد.

بهترین موقع برای خوردن نبات داغ مواقع زیر می‌باشد:

 • صبح ناشتا
 • ۲ الی ۳ ساعت بعد از خوردن غذا
 • همراه با صبحانه
 • در مواقعی که درد دربدن دارید حتماً یک لیوان نبات داغ با نبات شاخه ای با کیفیت تهیه نموده و استفاده نمایید زیرا برای تسکین درد بسیار مفید است.
 • شب‌ها موقع خواب برای کسانی که دچا ریزش آب از دهان هستند و یا دچار تکرر ادرار هستند بهترین زمان استفاده از نبات داغ است.
 • خانم‌ها از دو روز مانده به شروع دوره‌ی ماهانه نبات داغ بخورند.
 • خانم‌های باردار در موقع وضع حمل و بعد از آن بهتر است از نبات داغ استفاده نمایند یدین ترتیب هم کاهش درد دارند و هم بدن آنها مقوی می‌شود و کمتر دچار افسردگی زایمان می‌شوند.
 • موقع رانندگی افرادی که راننده ماشین‌های سنگین هستند و یا رانندگی‌های طولانی مدت دارند در حین رانندگی چند نوبت از نبات داغ استفاده نمایند.

خوردن نبات داغ در حالت عادی نیز روزانه یک استکان توصیه می شود زیرا هم باعث شادابی می شود و هم سردی و بلغم اضافه ی بدن را از بین می برد.

سفارش نبات شاخه ای فله از تولید کننده

سفارش نبات شاخه ای فله از تولید کننده

برای سفارش نبات شاخه ای از تولید کننده بهترین راه ارتباط گرفتن با تولید کننده از طریق تماس است .

شما می‌توانید انواع نبات شاخه ای را به صورت فله و یا در بسته بندی‌های متنوع از این فروشگاه تهیه نمایید. با جستجو در مطالب این سایت می‌توانید انواع محصولات و کیفیت آنها را بررسی نموده و با مدیران مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مجموعه نوشین شهد یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه‌ی  تولید و توزیع نبات شاخه ای زعفرانی و سفید با کیفیت بالا است که علاوه بر نبات انواع شکر پنیر و نقل نیز تولید می کند.

ارتباط مستقیم با مسئول فروش مجموعه از طریق پر کردن فرم و یا تماس صورت می‌گیرد و بدین صورت در این ارتباط می‌توانید علاوه بر این که اطلاعات ارزشمندی راجع به نبات و خواص آن بدست می‌آورید از خرید مستقیم و بدون واسطه لذت ببرید. این مجموعه در طی سال به مناسبت‌های گوناگون فروش‌های استثنایی نیز دارد که خریداران ثابت و دنبال کننده‌ی مجموعه می‌توانند در ارتباط با مسئولین مجموعه از آن آگاهی یافته و این نوع خرید را تجربه کنند.

قیمت باور نکردنی نبات شاخه ای فله

قیمت باور نکردنی نبات شاخه ای فله

خرید محصول نبات شاخه ای با کیفیت، با قیمت‌های مناسب و باور نکردنی از این مجموعه صورت می‌گیرد. در این فروشگاه اینترنتی با توجه به اینکه محصول به صورت مستقیم تولید شده قیمت‌های فله ای بسیار مناسب دارد و ضمن این که انواع نبات شاخه ای از جمله نبات شاخه ای زعفرانی و انواع نبات شاخه ای سفید کاملاً ارگانیک می‌توانید از این فروشگاه اینترنتی تهیه نمایید.

قیمت محصول نبات شاخه ای طبق جدول زیر محاسبه می‌شود:

 

نوع کالا

قیمت کالا ( هزار تومان)

نبات شاخه ای سنتی

۱۹ ای ۲۲

نبات شاخه ای سفید بسته بندی

۲۰ الی ۳۰
نبات شاخه ای زعفرانی

۲۰ الی ۴۰

نبات شاخه ای سفره عقد

۳۰ الی ۴۰

نبات شاخه ای تخت

۱۹ الی ۵۵

 

در تعیین قیمت نبات شاخه عوامل زیادی دخیل هستند که از جمله می‌تواند به قیمت مواد اولیه و هزینه تولید و سربار، هزینه بسته بندی، هزینه حمل و انبار داری و هزینه توزیع مربوط  باشد. همچنین باید هزینه های کارگری نیز به این مقدار اضافه شود.

توزیع کنندگان نبات شاخه ای فله ای

توزیع کنندگان نبات شاخه ای فله ای

توزیع کنندگان نبات شاخه ای فله ای، محصول را به صورت مستقیم و کلی از تولید کننده خریداری نموده و در مناطق دور دست به مصرف عموم می‌رسانند.

یک توزیع کننده می‌تواند یک تولید کننده باشد و یا نماینده‌ی تولید کننده که وظیفه‌ی پخش محصول توسط تولید کننده را برعهده دارد. در هر صورت هنگامی که محصول را از تولید کننده و یا نماینده وی تهیه نمایید این محصول با قیمت بسیار مناسبی برای شما محاسبه می‌شود.

مجموعه نوشین شهد یک تولید کننده و یک توزیع کننده در زمینه تولید محصولات نبات و آبنبات و نقل و شکر پنیر است و در این راستا سعی در تهیه محصول با کیفیت و نبات شاخه ای ممتاز دارد. عوامل این مجموعه می‌کوشند تا ضمن اینکه تولید محصول، با کیفیت ممتاز انجام می‌دهد در بحث بسته بندی و توزیع نیز حرفی برای گفتن داشته باشند.

خرید از مجموعه نوشین شهد دارای مزایای زیر است:

 • قیمت مناسب
 • کیفیت بالا
 • تهیه انواع محصول
 • بسته بندی مرغوب
 • خرید مستقیم و بدون واسطه

نتیجه گیری: این مطلب اطلاعات مفید و موثری در رابطه با نبات شاخه ای فله ای و بعضی از خواص آن را به شما خریداران محترم ارائه می‌دهد تا در ضمن ایجاد محیط مناسبی برای خرید از ویژگی‌های ممتاز این ماده‌ی غذایی ارزشمند نیز آگاهی پیدا نموده و خرید مطمئنی را تجربه نمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.