عرضه انبوه نبات زعفرانی سنتی

مرکز عرضه نبات زعفرانی سنتی عمده، توانسته است حجم انبوهی از این محصول را در بالاترین کیفیت ممکن برای داخل و خارج از کشور، به طور ویژه به فروش برساند. روند روز افزون تولید انواع نبات در ایران و کیفیت بالای آنها، باعث شده است که صادرات خوبی را در این زمینه به دیگر نقاط دنیا داشته باشیم. تمام انواع این محصولات در بسته بندی‌ های ویژه صادراتی اغلب به صورت نیم کیلویی و 1کیلو گرمی، آماده و عرضه می شوند.

عرضه انبوه نبات زعفرانی سنتی

از صفر تا صد تولید نبات زعفرانی سنتی

از صفر تا صد تولید نبات زعفرانی سنتی در تولید نبات زعفرانی سنتی، از مرغوب ترین پودر زعفران ایرانی استفاده شده، به همین خاطر دارای بلور هایی خوش رنگ و چشم نواز است.نخستین کاری که برای تولید آن انجام می شود آن است که شربتی بسیار شیرین، توسط آب و شکر و زعفران اعلا تهیه می کنند.

سپس آن را درون ظروف مخصوص ریخته و بر روی حرارتی بسیار ملایم قرار می دهند. هر چه میزان حرارت دهی شعله، کمتر باشد، بلور های نبات زیباتر تشکیل خواهند شد. پس از گذشت ساعت ها، محلول به حد اشباع رسیده و غلیظ می شود. حال وقت آن است که قالب ها را آماده کنند.

قالب ها در اندازه های مختلف وجود داشته و درون آن ها نخ هایی مخصوص و ضخیم قرار دارد. ماده غلیظ به دست آمده را از روی حرارت برداشته و قبل از آن که سرد شود، درون قالب ها می ریزند. پس از گذشت 48 الی 72 ساعت، بلور های نبات دیده می شوند و اگر قالب ها را بدون تحرک، در مکانی ثابت قرار دهید پس از یک روز نبات آماده مصرف می شود.

وقتی که نبات درست شد، آن را توسط دستگاه هایی مخصوص از قالب ها خارج می کنند، به طوری که به صورت شاخه ای سالم، دقیقا به فرم قالب باقی بمانند. سپس در مرحله آخر آن ها را در ظروف پلاستیکی و کارتنی بسته بندی و روانه بازار می کنند.

توزیع کننده معتبر نبات زعفرانی سنتی

توزیع کننده معتبر نبات زعفرانی سنتی توزیع کننده نبات زعفرانی که سال ها پیش تاسیس شده همواره سعی نموده‌ است نیروهای مخلص و متخصص و کارگران دلسوز و سخت‌کوش را گرد هم جمع نموده و با استفاده از تکنولوژی برتر و روز دنیا بهترین و جدیدترین محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

مدیریت این واحد، با نگاه ژرف‌اندیشانه خود و با توجه به اصل مشتری‌مداری و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، انواع محصولات خود را هم برای عموم شهروندان قابل دسترس نموده و هم توانسته است به جهت تبرک و تیمن، این محصول را به عنوان یک سوغات ملی به زائران ایرانی و خارجی معرفی نماید. خوشبختانه توزیع این محصول محدود به داخل کشور نیست، و شهرت آن در تمام دنیا پیچیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.