صادر کنندگان شاخه نبات زعفرانی

شاخه نبات زعفرانی محصولی با کیفیت و خوش طعم است که صادر کنندگان آن را برای مصرف خارجی استفاده می‌نمایند. این محصول مصارف دارویی و خوراکی دارد.

مشخصات بارز شاخه نبات زعفرانی

مشخصات بارز شاخه نبات زعفرانی

در بین تمام انواع نبات یکی از پر کاربرد ترین و خوش طعم ترین نوع نبات، شاخه نبات تازه‌ی زعفرانی است. شاخه نبات زعفرانی از ترکیب شکر، آب و زعفران بدست می‌آید و طعم فوق العاده ای دارد.

برای تهیه شاخه نبات زعفرانی، شکر را در آب جوش به نسبت مناسب می‌ریزند و آنگاه می‌گذارند تا بجوشد. هنگامی که شیره‌ی نبات به مرحله قوام خود رسید زعفران را به آن اضافه می‌کنند.

زعفران آب شده، در شیره‌ی نبات حل شده و رنگ زرد فوق العاده ای به آن می‌دهد. سپس محلول آماده شده و قوام یافته را در ظرف بستر می‌ریزند تا بلورهای نبات تشکیل شوند. ظرف بستر حاوی نخ‌هایی است که آنها را آغشته به پودر شکر می‌کنند. این پودرها نقش هسته‌ی بلور را بر عهده می‌گیرند و بلورهای نبات به دور آن تشکیل شده و رشد می‌کنند.

وجود هسته در نخ‌های تولید نبات باعث می‌شود بلورهای نبات سریع‌تر تشکیل شده و شاخه نبات خیلی زود اماده شود.

برای تولید نبات مرغوب باید شرایط دمای پخت و زمان لازم برای تشکیل بلور در نظر گرفته شود. پس از مدت زمان لازم شاخه نبات‌های تشکیل شده را جدا نموده و خشک و بسته بندی می‌کنند.

زمان و دما تاثیر مستقیم در شکل بلور و شکل شاخه نبات دارد. برای تولید شاخه نبات نگینی با بلورهای زیبا بهتر است زمان لازم و دمای مناسب پخت به شیره داده شود.

برای اینکه نبات شاخه‌ی زعفرانی با پرهای زعفران تشکیل شود بر روی شاخه نبات‌های تازه تهیه شده زعفران می‌ریزند. بدین صورت نبات زعفرانی پردار با طعم عالی و رنگ فوق العاده تهیه می‌شود که پس از بسته بندی به صورت بسته‌های جزئی و یا بسته بندی کلی به بازار عرضه می‌شود.

شاخه نبات زعفرانی دارای بلورهای شفاف و به دور از کدری است و در هنگام خوردن، عطر خوش زعفران به مشام می‌رسد. زعفران هنگامی که با شیره‌ی نبات مخوط می‌شود رنگ بسیار زیبایی به بلورهای نبات می‌دهد که به رنگ زرد زعفرانی معروف است و عطر فوق العاده ای نیز دارد که همه‌ی افراد از خوردن آن لذت می‌برند.

شاخه نبات زعفرانی پر دار نیز دارای رنگ زرد زعفرانی با تعدادی پر بر روی شاخه به بازار ارائه می‌گردد.

صادر کنندگان شاخه نبات، انواع نبات شاخه‌ی زعفرانی و نبات شاخه‌ی شرکتی و نبات ساده را برای صادرات ارائه می‌کنند. اغلب تولید کنندگان نبات علاوه بر تولید انواع نبات با مشخصات متنوع به تولید انواع نقل و شکر پنیر نیز اقدام می کنند که این تولیدات نیز تجربه و تخصص خود را می طلبد.

 

مزایای خوردن نبات با نوشیدنی‌های گرم

 

مزایای خوردن نبات با نوشیدنی‌های گرم

نبات برای نوشیدن و طعم دادن به انواع نوشیدنی‌ها بسیار مفید است. و طعم آن را بی نظیر می‌کند.

نبات خود دارای طبع گرمی است و این خاصیت باعث شده است که خواص درمانی برای بسیاری از بیماری‌ها داشته باشد.

طب سنتی نبات را عاملی برای درمان اغلب بیماری‌هایی که به علت سردی در بدن به وجود می‌آیند می‌داند. همچنین نبات ملییین و ضد نفخ معده است و در درمان انواع دل دردها بسیار مفید است.

خوردن نبات با چای و یا انواع دمنوش ها به خصوص دمنوش هایی که طعم‌های خاصی دارند و به مزاق افراد خوش نیستند بسیار مفید است و علاوه بر طعم خوبی که به نوشیدنی می‌دهد خاصیت درمانی آن را نیز افزایش می‌دهد.

نبات را می‌توان با انواع نوشیدنی‌های زیر به کار برد:

 • انواع چای سیاه و چای سبز
 • انواع شیر
 • دمنوش آویشن و بابونه
 • دمنوش دارچین و زنجبیل
 • دمنوش سیاه دانه
 • دمنوش گزنه و برگهای کوهی
 • آسیاب شده با پودر دارچین و زنجبیل
 • آسیاب شده با زیره و کرابیه

طعم نوشیدنی با نبات خیلی خوب است و خوردن آن علاوه بر طعم خوبی که به نوشیدنی می‌دهد تاثیر درمانی خود را نیز دارد.

نوشیدی های گرم که اغلب در زمستان برای افراد سرو می‌شود اغلب شامل دارچین و زنجبیل و یا دمنوش چای سبز و آویشن است. این نوشیدنی‌ها از سرما خوردگی پیش گیری می‌کنند و همراه با نبات طبیعت سرد بدن را از بین می‌برند و باعث دفع بلغم از بدن می‌شوند.

بلغم ماده‌ی سرد وتر است که باعث عوارض زیادی از جمله چاقی و انواع دردهای مفاصل می‌گردد که با خوردن دم نوش‌های با طبع گرم و نبات از بین می‌رود و از بدن دفع می‌شود و بدین ترتیب بیماری رو به بهبودی می‌گذارد.

کاهش درد کمر با خوردن نبات

کاهش درد کمر با خوردن نبات

یکی از استفاده‌های کاربردی و پر مصرف نبات استفاده از خواص آن در درمان کمر درد هاست. بسیاری از بیماری‌ها ی مفاصل و کمردرد و پا درد از دیدگاه طب سنتی ریشه در بلغم و سودا در بدن دارد.

بلغم زیاد در بدن موجب سستی و رخوت، خستگی و درد در مفاصل و عامل ایجاد دردهاست.  برای رفع بلغم از بدن می‌توان انواع نوشیدنی‌های گرم با نبات را استفاده نمود همچنین از مواد دارویی و گیاهی که طبع گرم دارند بدین منظور استفاده می‌کنند.

کمر درد یکی از بیماری‌های رایج در بین افراد است که بعد از سرماخوردگی در رتبه دوم قرار دارد و تقریباً همه‌ی افراد به نوعی این درد را در طول عمر خود تجربه می‌کنند.

علت اغلب کمر دردها، فتق دیسک بین مهره ای است. این درد که اغلب در ناحیه کمر تا ران و ساق پا مشاهده می‌شود در کمتر از دو درصد بیماران به جراحی نیاز دارد و اغلب با خوردن دارو و نرمال شدن وضعیت مزاجی بیمار، کاهش یافته و درمان می‌شود.

برای درمان کمر درد می‌توان از مواد زیر استفاده نمود:

 • پودر زنجبیل یک قاشق و میخک نصف قاشق و فلفل سیاه نصف قاشق در ترکیب با هم دیگر جوشانده می‌شود و سپس دمنوش آن با نبات میل شود. این دمنوش برای درمان و تسکین کمر درد بسیار موثر است.
 • چای بابونه یکی از دمنوشهای مفید برای درمان کمر درد است که با نبات مصرف شده و خواص خود را دارد.
 • یک فنجان دانه‌ی خشخاش را با نبات آسیاب می‌کنند و در طی روز دو قاشق چایخوری از آن مصرف می‌کنند. دانه‌ی خشخاش طبع گرم دارد و مسکن و ضد التهاب است و برای درمان کمرد دردها بسیار مفید است.

برای تسکین کمر درد از نبات به تنهایی نیز استفاده می‌شود و ترکیب نبات با هر کدام از موارد گفته شده‌ی فوق نیز قدرت درمان را بیشتر می‌کند. نبات به تنهایی نیز سردی و بلغم بدن را از بین می برد که می توان ان را به صورت مکیدنی استفاده نمود.

مزایای خوردن نبات با دارچین

مزایای خوردن نبات با دارچین

دارچین یکی از ادویه‌های با طبع گرم است که در انواع غذاها و یا دمنوش ها، در ترکیب با سایر مواد دارویی گیاهی و یا به تنهایی به کار می‌رود. هنگامی که دارچین با نبات داغ با هم ترکیب می‌شوند ترکیب حاصل خواص درمانی فوق العاده ای پیدا می‌کند که در درمان بسیاری از بیماری‌ها به کار می‌رود.

دارچین و نبات را می‌توان آسیاب نمود و به صورت پودر شده آن را مصرف کرد همچنین می‌توان دارچین را مانند چای دم کرده و دمنوش آن را با شاخه نبات بهداشتی شیرین نموده و مصرف کرد.

از جمله مواردی که می‌توان نبات داغ و دارچین را استفاده نمود و باعث بهبودی و درمان بیماری شد موارد زیر است که به طور مختصر به آن اشاره می‌شود.

 • نبات داغ همراه با دارچین و زنجبیل یکی از ترکیباتی است که در عفونت‌های کلیه و مثانه به فراوانی استفاده می‌شود. کسانی که از ناراحتی‌های عفونی مجاری ادراری و سنگ‌های کلیه رنج می‌برند می‌توانند این ترکیب را استفاده نموده تا بهبودی کامل به دست آورند
 • چای نبات با دارچین در روزهای سرد سال برای گرم شدن بدن استفاده می‌شود. شاخه نبات با کیفیت می‌تواند همراه با دارچین و یا میخک و چای دم کشیده و در روزهای سرد استفاده شود.
 • چای نبات با دارچین برای تکرر ادرار بسیار مفید است و می‌تواند این عارضه را به کلی برطرف نماید.
 • چای نبات و دارچین برای عارضه‌های قلبی و تپش قلب بسیار موثر است و خوردن آن می‌تواند ضربان قلب را تنظیم نموده و باعث تقویت ماهیچه‌ی قلب شود.
 • نبات و دارچین به صورت کوبیده شده و یا در چای می‌تواند حافظه را تقویت نموده و از بیماری آلزایمر جلوگیری نماید.
 • خوردن دارچین و نبات به صورت کوبیده شده موجب افزایش سطح هوشیاری بدن می‌شود و فرد را از لحاظ روانی به آرامش می‌رساند.
 • دارچین و نبات می‌تواند بر عملکرد دستگاه فشار خون تاثیر مثبتی داشته باشد در واقع نبات به تنهایی موجب جذب سریع در خون و دارچین نیز باعث بهبود گردش خون در بدن می‌شود و ترکیب این دو باعث فعالیت بدنی و تحرک و بهبودی عملکرد قلب می‌شود.
 • خوردن نبات و دارچین برای رفع ترشی دهان و معده و بر طرف شدن بوی بد دهان مفید است و آن را از بین می‌برد.

چای دارچین با نبات یک نوشیدنی برای پذیرایی و یا استفاده در خانواده مخصوصاً در روزهای سرد سال است که بسیار لذیذ بوده و سردی بدن را کاهش می‌دهد.

خرید راحت انواع شاخه نبات زعفرانی

خرید راحت انواع شاخه نبات زعفرانی

مجموعه‌ی نوشین شهد یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه خرید و فروش و عرضه شاخه نبات است که شاخه نبات بسته بندی و شاخه نبات شرکتی و انواع دیگر نبات‌ها و همچنین نقل و شکر پنیر را به عنوان محصولات مهم و پر کاربرد عرضه می‌نماید و در این زمینه کوشیده است همکاری فعالی با دیگر تولید کنندگان این محصول نیز داشته باشد.

به همین دلیل این مجموعه بر خود موظف می‌داند محصولی با کیفیت و با قیمت متعادل و متناسب را به خریداران عرضه نماید.

این مجموعه در راستای اشتغال زایی و صادرات نبات نیز قدم‌های موثری برداشته و از این طریق می‌تواند انواع محصولات را به بازارهای جهانی ارائه دهد.

برای خرید آسان و راحت انواع نبات شاخه ای می‌توانید با همکاران مجموعه در بخش فروش تماس حاصل نموده و یا از طریق فرم مجازی ضمن اطلاع از آخرین قیمت‌ها پیام ارسال نمایید تا همکاران مجموعه با پیگیری فرم و مشخصات بتواند با شما ارتباط برقرار نماید. مجموعه فروشگاه اینترنتی نوشین شهد فعالیت‌های موثری در زمینه‌ی عرضه‌ی انواع نبات و انواع نقل انجام داده است تا خریداران محترم مجموعه برای خرید محصول دچار مشکل نشوند.

قیمت استثنایی شاخه نبات زعفرانی

قیمت استثنایی شاخه نبات زعفرانی

برای آنکه خریدار بتواند قیمت مناسبی از یک کالا را داشته باشد و اقدام به خرید محصولی با کیفیت مناسب و قیمت تمام شده خوب و مقرون به صرفه داشته باشد باید تولید کنندگان محصول خود را شناخته و با آنها ارتباط موثری داشته باشد.

امروزه خرید و فروش اقلام و کالاهای غذایی و صنعتی را می‌توان به آسانی از طریق فضای مجازی و اینترنت به طور کامل شناخت و برای پیدا کردن محصول فرد دچار مشکل نمی‌شود.

بدین ترتیب خریدار می‌تواند با صرف کمترین هزینه و کمترین زمان محصول مورد نیاز خود را پیدا نموده و با تولید کننده آن ارتباط بگیرد.

اغلب تولید کنندگان در جهت جلب رضایت مشتری و گسترش محصول خود اقدام به فروش‌های با امتیازات ویزه می‌کنند و در این راستا می‌کوشند تا ابتدا خریداران ثابت و وفادار را راضی نگه داشته و برای آنها احترام خاص قائل شوند.

مشتری مداری یکی از دلایل مهم تولید کننده برای تولید و صادرات محصول با کیفیت است و نقش مهمی در دوام و بقای صنعت و پیشرفت آن دارد. صادر کنندگان شاخه نبات نیز از جمله افرادی هستند که در این مقوله فعالیت‌های موثری برای مشتریان خود انجام می‌دهند و بدین ترتیب بخشی از رضایت مشتری را به نفع خود جلب می‌کنند.

طبق استانداردهای نوین و به روز جهانی افزایش رضایت مشتری یکی از موارد بسیار مهمی است که هر چند مدت یک بار توسط مجموعه های تولید انجام شده و ایرادات و مشکلات این زمینه بر طرف می شود.

این مجموعه نیز کوشیده است به مناسبت‌های گوناگون فروش‌های استثنایی از محصول خود داشته باشد تا بتواند در بازار رقابتی نظر خریداران خود را جلب نماید.

خریداران محترم می‌توانند جهت اطلاع از این فروش‌ها با همکاران مجموعه تماس حاصل نموده و از قیمت‌ها و فروش‌های استثنایی آگاه شوند.

نتیجه گیری:

شاخه نبات زعفرانی نوعی از نبات شاخه ای است که دارای طعم بسیار خوب و خواص بسیار مفید برای بدن می‌باشد. این متن در رابطه با مشخصات و خواص این نوع نبات صحبت نموده و امید دارد خریداران محترم با مطالعه‌ی این مطلب بتوانند از این خواص آکاهی لازم را پیدا نمایند و با خواص آن آشنا شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.