صادرات آبنبات شیری مغزدار

آبنبات از جمله تنقلاتی می باشد که نه تنها در کودکان بلکه در بین بزرگسالان محبوبیت بسیار بالایی دارد. صادرات آبنبات شیری مغزدار در حجم بسیار بالا در کشورهای خاورمیانه و اروپایی صورت می گیرد. این محصول در داخل نیز به صورت غیر حضوری عرضه می شود و مشتریان می توانند جهت رفع نیازهای خود به صورت عمده آن را سفارش دهند.

صادرات آبنبات شیری مغزدار

مواد اولیه برای تولید آبنبات شیری مغزدار

مواد اولیه برای تولید آبنبات شیری مغزدار آبنبات شیری مغزدار از پرطرفدارترین انواع تنقلات می باشد که در این بخش به ترکیبات آن پرداخته شده است. مواد اولیه برای تولید این آبنبات در زیر آورده شده است:

  • روغن نباتی جامد
  • گلوکز
  • شکر شیر خشک
  • گلیسیرین
  • اسانس های مجاز خوراکی
  • آب
  • نمک

گلوکز از هیدرولیز کردن انواع غلات مانند گندم و ذرت به دست می آید که دارای انواع ویتامین ها بوده و برای تامین انرژی مناسب می باشند. اسانس های مجاز خوراکی در واقع از رنگ ‌های کاملا طبیعی مانند زعفران و کارامل تهیه شده اند که علاوه بر زیبایی و جذابیت آبنبات باعث تحریک اشتها می شود.

شیر خشک نیز سرشار از پروتئین و مواد معدنی گوناگون است. روغن نباتی از دانه های روغنی و میوه‌ ها مانند سویا حاصل می ‌شود و کاملا گیاهی است. این مواد در کنار هم آبنبات بسیار لذیذ و خوشمزه ای را به وجود می ‌آورند که دارای و رنگ های متنوع و زیبا بوده و مصرف کنندگان را سر ذوق می آورد.

همچنین برای مصرف راحت آن از نی چوبی یا پلاستیکی استفاده شده است.

مرکز عرضه آبنبات شیری مغزدار

مرکز عرضه آبنبات شیری مغزدار عرضه آبنبات شیری مغزدار توسط نمایندگی رسمی و مجاز به صورت عمده انجام می شود. این مرکز به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های غیر حضوری از سوی شرکت‌ های سازنده محسوب می‌شود که آماده خدمت رسانی و ارائه سرویس به مشتریان عزیز می باشد.

از مهم‌ ترین خدماتی که می‌توان به آن اشاره کرد قیمت مناسب و کیفیت بالا است که موجب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان می‌شود. این کالا در بسته بندی های استاندارد و ویژه به اقصی نقاط کشور ارسال می‌شود و کافی است آدرس و نشانی محل دقیق خود را با فروشندگان مربوطه مطرح نمایید.

برندهای نمونه‌ای برای عرضه محصول در نظر گرفته شده است که دارای سوابق درخشان هستند و از مواد اولیه بسیار محبوب در تولید محصولات خود استفاده می کنند. مشتریان می توانند جهت کاهش قیمت‌ها این محصولات را به صورت عمده تهیه کنند.

خرید عمده از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است و باعث می شود تا بتوان میزان درآمد و بودجه مدیریت نمود. این کالا در بازار داخلی و بازار بین المللی فروش بسیار خوبی را از آن خود کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.