شرکت صادرات نبات تخت عمده

شرکت صادرات نبات تخت عمده، نبات تخت را به صورت شاخه ای و هم فله ای صادر می کنند . خیلی از مردم از نبات به عنوان یک ماده دارویی استفاده می کنند، زیرا طبع گرم نبات برای افراد سرد مزاج بسیار موثر است. خاصیت نفخ زدایی دارد و برای دل درد بسیار توصیه می شود. ملین و دل انگیز است.

شرکت صادرات نبات تخت عمده

نبات تخت چگونه تولید می شود؟

نبات تخت چگونه تولید می شود؟ در تولید نبات تخت، از مرغوب ترین و با کیفیت ترین پودر زعفران ایرانی استفاده شده، به همین خاطر دارای بلور هایی خوش رنگ و چشم نواز است.نخستین کاری که برای تولید آن انجام می شود آن است که شربتی بسیار شیرین و لذیذ ، توسط آب و شکر و زعفران اعلا تهیه می کنند.

سپس آن را درون ظروف مخصوص ریخته و بر روی حرارتی بسیار ملایم قرار می دهند. هر چه میزان حرارت دهی شعله، کمتر باشد، بلور های نبات زیباتر و قشنگ تر تشکیل خواهند شد. پس از گذشت ساعت ها، محلول به حد اشباع رسیده و غلیظ می شود. حال وقت آن است که قالب ها را آماده کنند.

قالب ها در اندازه های مختلف وجود داشته و درون آن ها نخ هایی مخصوص و ضخیم قرار دارد. ماده غلیظ به دست آمده را از روی حرارت برداشته و قبل از آن که سرد شود، درون قالب ها می ریزند. پس از گذشت 48 الی 72 ساعت، بلور های نبات دیده می شوند و اگر قالب ها را بدون تحرک، در مکانی ثابت قرار دهید پس از یک روز نبات آماده مصرف می شود.

وقتی که نبات درست شد، آن را توسط دستگاه هایی مخصوص از قالب ها خارج می کنند، به طوری که به صورت شاخه ای سالم، دقیقا به فرم قالب باقی بمانند. سپس در مرحله آخر آن ها را در ظروف پلاستیکی و کارتنی بسته بندی و روانه بازار می کنند مکیدن یک قطعه کوچک آن، گلو درد و سرفه خشک را بر طرف می کند. برای تنظیم غلظت شیر مادران در دوران شیردهی موثر است. به دلیل خواص زیاد نبات، جمع کثیری از مردم دنیا آن را مصرف می کنند.

عرضه کننده نبات تخت درجه یک

عرضه کننده نبات تخت درجه یک مرکز عرضه نبات تخت عمده، توانسته است حجم انبوهی از این محصول را در بالاترین کیفیت ممکن برای داخل و خارج از کشور، به طور ویژه به فروش برساند. روند روز افزون تولید انواع نبات در ایران و کیفیت بالای آنها، باعث شده است که صادرات خوبی را در این زمینه به دیگر نقاط دنیا داشته باشیم. تمام انواع این محصولات در بسته بندی‌ های ویژه صادراتی اغلب به صورت نیم کیلویی و 1کیلو گرمی، آماده و عرضه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.