شرکت بازرگانی نبات شاخه سفید صادراتی

شرکت بازرگانی نبات شاخه سفید صادراتی، انواع نبات شاخه ای سفید و زعفرانی و همچنین انواع نبات تخته ای سنتی را با کیفیت بالا به هموطنان عرضه می‌نماید و  در زمینه صادرات این کالا نیز توانسته است فعالیت‌های گسترده ای داشته باشد.

آنچه در باره شاخه نبات نمی‌دانید

آنچه در باره شاخه نبات نمی‌دانید

نبات شاخه ای ماده ای غذایی است که طعم شیرین و گوارای آن همه افراد را مجذوب خود می‌نماید. نبات شاخه ای انواع متفاوتی دارد که هم به صورت سنتی و هم به صورت صنعتی تولید می‌گردد.

یکی از انواع نبات‌ها نبات شاخه ای سفید است که در اغلب نبات پزی‌ها تولید می‌شود. ماده‌ی اولیه برای تولید آن شکر و آب است. این محصول کاملاً ارگانیک است و صد در صد از مواد طبیعی تولید شده است و روش تولید آن نیز طبیعی است.

نبات شاخه ای طبیعی رنگ شفاف و سفیدی دارد و بلورهای شفاف آن به خوبی مشاهده می‌شود. این نبات نمونه ای از پر مصرف ترین نوع نبات است که هم در مصرف خوراکی و دارویی و هم در مصرف تزئینی به کار می‌رود.

نبات شاخه سفید صادراتی را می‌توان به روش سنتی و یا صنعتی تولید نمود برای این منظور ابتدا مقدار مشخصی آب را روی حرارت گذاشته و می‌گذارند تا به جوش آید سپس مقدار شکر متناسب با آن را می‌ریزند و می‌گذارند تا تغلیظ شود در نبات پزی‌های سنتی برای تخلیص شربت و جرم گیری از آن به شربت سفیده تخم مرغ اضافه می‌کنند اما در صنعت از مواد شیمیایی سفید کننده‌ی خوراکی در حد مجاز نیز گاهی اوقات استفاده می‌شود.

پس از آنکه شربت غلظت لازم را پیدا کرد آن را داخل ظرف بستر ریخته و می‌گذارند تا در دما و زمان مشخص بلورهای نبات شکل بگیرد. پس از دو الی سه روز شاخه نبات، تولید شده و پس از خشک شدن آماده‌ی بسته بندی و عرضه است.

نبات شاخه ای طبع گرم دارد و به این دلیل است که مصرف آن از زمانهای قدیم رایج بوده و تقریباً آن را درمان بسیاری از بیماری‌ها به کار می‌برند.

برای آنکه نبات شاخه ای تازه و سالم بماند بهتر است آن را در محیطی خنک و بهداشتی و در بسته بندی مناسب نگهداری نمایید.

اهمیت خوردن نبات چیست

اهمیت خوردن نبات چیست

برای آنکه بدانیم چرا نبات به وفور استفاده می‌شود و در طب سنتی به نبات این همه توجه می‌شود بهتر است بدانیم نبات شاخه ای چه خواصی دارد.

نبات شاخه ای پر خواص نباتی است که به صورت کاملاً بهداشتی تهیه شده باشد و در بسته بندی‌های مناسبی نگهداری شود.

نبات شاخه ای را برای درمان و کاهش عوارض زیر به کار می‌برند:

 • درمان انواع دل درد و نفخ معده در افراد
 • درمان دردهای قاعدگی در بانوان
 • درمان یبوست
 • درمان اسهال
 • درمان و یا کاهش کمر دردها
 • درمان و یا کاهش عوارض ناشی از روماتیسم
 • کاهش خواب آلودگی
 • کاهش خستگی‌ها و گرفتگی‌های عضلانی
 • تقویت بنیه مادران تازه زایمان کرده
 • تقویت حافظه و کاهش عوارض ناشی از آلزایمر
 • شادابی و نشاط پوست

علاوه بر اینها موارد دیگری نیز هستند که نبات می‌تواند برای آنها استفاده شود و همه این موارد باعث شده نبات شاخه ای یکی از مواد غذایی پر کاربرد در زندگی مردم باشد.

نبات از دیدگاه طب سنتی طبع گرمی دارد و این به دلیل مولکول‌ها ی نبات است که به شکل خاصی بلورینه می‌شوند. دلیل تاثیر گذاری آن نیز همین است.

نبات زود جذب است و ماده ای است که سلول‌های مغزی به شدت به آن نیاز دارد و بنا بر این به محض مصرف در بدن می‌توان اثرات درمانی آن را مشاهده نمود.

همه این موارد باعث می‌شود که نبات در سبد غذایی از اهمیت خاصی برخوردار باشد و مردم به فراوانی از آن استفاده نمایند. همچنین خواص دارویی نبات باعث شده از آن به عنوان یک ماده‌ی دارویی و یا همراه با دمنوشهای گیاهی استفاده‌های فراوانی شود.

خوردن نبات روزانه یک بار به صورت نبات داغ مخصوصاً اگر از نوع نبات شاخه ای طعم دار زعفرانی باشد بسیار به شادابی و تحرک بدن کمک می‌کند و این موضوع باعث می‌شود شخص بتواند کارایی بیشتری داشته باشد.

رفع خواب آلودگی با نبات

رفع خواب آلودگی با نبات

یکی از مهم‌ترین کاربردهای نبات استفاده از آن برای افرادی است که به شب بیداری نیاز دارند و یا به کارهای پر تمرکز احتیاج دارند. نبات ذهن را هوشیار و بدن را از افسردگی و کسالت بیرون می‌آورد.

خوردن نبات می‌تواند خستگی را برطرف نماید و فرد را به هوشیاری کامل برساند. خستگی در اغلب موارد به علت فعالیت زیاد و یا کاهش گلوکز خون اتفاق می‌افتد. زمانی که بدن فعالیت سنگین انجام می‌دهد سلول‌های بدن در اثر سوخت و ساز زیاد، دچار کاهش گلوکز می‌شوند و این موضوع خستگی و خواب آلودگی را به دنبال دارد.

با خوردن نبات مولکول‌های ساکارز آن به سرعت توسط سلول‌های بدن جذب می‌شود  و بدین ترتیب، کاهش ماده‌ی غذایی مورد نیاز سلول‌ها برطرف شده و بدن به نوعی شادابی خود را باز می‌یابد و از آن رفع خستگی می‌شود.

هر شخصی در زندگی بارها به خستگی عضلانی دچار می‌شود. مثلاً بانوان در هنگام فعالیت در نظافت و بهداشت منزل و یا ورزشکاران پس از انجام تمرینات سنگین ورزشی و رانندگانی که    شب هنگام رانندگی می‌کنند. یا دانشجویان و محققین در هنگام تحقیق و مطالعه نیاز به انرژی مضاعف دارند.

این افراد می‌توانند به راحتی با خوردن نبات شادی و تحرک را به بدن خود برگرداند. پس نبات یک ماده غذایی ارزشمند است که نیاز روزانه‌ی اغلب افراد می‌باشد و به این  ترتیب هم شخص سلامتی خود را باز می‌یابد و هم انرژی مضاعف برای کار و فعالیت روزانه پیدا می‌کند.

خوردن نبات به صورت شیرین کننده با انواع دمنوشهای دارویی می تواند اثر بسیار مهمی روی سلامتی داشته باشد. مثلا خوردن چای دارچین با نبات می تواند بدن را گرم کرده و از سرماخوردگی جلوگیری کند و یا دمنوش آویشن با نبات سیستم ایمنی بدن را تقویت نموده و گلودرد و گرفتگی صدا را برطرف می کند. خوردن دارچین و نبات برای زنان باردار بسیار مناسب است و برای تهوع بارداری بسیار مفید است.

بهترین میزان مصرف نبات در روز

بهترین میزان مصرف نبات در روز

هر شخصی روزانه برای برطرف شدن نیاز بدن خود به مقداری انرزی، ویتامین و پروتوئین نیاز دارد که  می‌تواند آنها از انواع مواد غذایی به دست بیاورد.

باید در نظر داشت هر فرد با توجه به سن و شرایط جسمی که دارد نیاز به میزان متناسبی از هر ماده غذایی دارد که مختص همان شخص می‌باشد و باید طبق همان شرایط جسمی خود آن را دریافت نماید.

برای محاسبه میزان مصرف نیاز روزانه بدن به انرژی، فرمول ساده ای نوشته شده است که هر شخصی می‌تواند با محاسبه آن میزان نیاز خود را به انرژی تعیین کند. در این فرمول که با توجه به شرایط جسمی و سن و میزان فعالیت شخص در نظر گرفته شده است مقدار روزانه بدن به کالری محاسبه می‌گردد و بعد شخص می‌تواند با توجه به جدول مواد غذایی برای انواع مواد غذایی مقدار مورد نیاز از هر ماده‌ی غذایی را محاسبه و مصرف نماید. نمونه‌ی خلاصه شده ای از این فرمول در زیر آورده شده است:

M*24*1.1*1.3 =C

در این فرمول M میزان وزن شخص، ۲۴ تعداد ساعات شبانه روز، ۱٫۱ ضریب ثابت و ۱٫۳ ضریب میزان فعالیت است. مثلاً شخصی که وزن ۶۰ کیلو گرم دارد میزان کالری مورد نیاز بدن او به صورت زیر محاسبه شده است:

۹۰*۲۴*۱٫۱*۱٫۳ =۳۰۸۸

این میزان کالری از مصرف چربی‌ها و قندها و کربو هیدرات‌ها به دست می‌آید که می‌توانید برای هر ماده غذایی، کالری آن را با توجه به جدول ارزش غذایی آن ماده محاسبه نمایید .

هر ماده‌ی غذایی جدولی به نام جدول ارزش غذایی دارد که میزان کالری موجود در آن را نشان می‌دهد. افراد بر طبق این جدول می‌توانند برنامه‌ی غذایی جامع و کاملی برای خود تهیه نمایند تا اطمینان پیدا کنند که میزان انرژی متناسب مورد نیاز بدن خود را دریافت نموده اند.

نبات نیز جدول ارزش غذایی خود را دارد که در زیر آورده شده است:

مقدار۱۰۰ گرم
کالری۳۹۵
کربو هیدرات۹۹
پروتئین۰
چربی۰

 

به این ترتیب متوجه می‌شویم هر ۱۰۰ گرم نبات شاخه ای خانگی،  معادل ۳۹۵ کالری انرژی دارد پس با خوردن یک شاخه نبات ۱۰۰ گرمی در روز می‌توانید ۳۹۵ کالری انرژی به بدن خود بدهید.

باید توجه داشت این محاسبات برای افراد عادی و سلامت که فعالیت روزانه نرمال و طبیعی دارند مناسب است و افرادی که به هر دلیل شامل استثنائاتی در این زمینه هستند باید مقدار مورد نیاز کالری مربوط به خود را پیدا نمایند.

مثلاً افرادی که دیابت و یا فشار خون دارند نمی‌توانند قند مصرف کنند و میزان کالری مورد نیازشان را باید از طریق ماده‌ی دیگری دریافت کنند. کودکان نیز نباید تا ۶ ماهگی از نبات استفاده نمایند زیرا آنها معده ی ضعیف دارند و خوردن نبات ممکن است برایشان ضرر دارد.

در عوض افرادی مانند ورزشکاران به کالری بیشتری نیاز دارند و با توجه به میزان سوخت و ساز بدن خود باید مقدار متناسب از انرژی را دریافت نمایند.

توزیع کنندگان برتر انواع نبات شاخه سفید صادراتی

توزیع کنندگان برتر انواع نبات شاخه سفید صادراتی

توزیع کنندگان برتر نبات شاخه ای سفید صادراتی علاوه بر انواع نبات شاخه‌ی سفید، انواع نبات شاخه ای معطر و نبات شاخه ای طعم دار را نیز برای عرضه ارائه می‌نمایند.

شاخه نبات معطر از شکر و آب و انواع افزودنی‌های معطر بدست می اید که یکی از مشهورترین آنها زعفران است.

زعفران یکی از محصولات استراتژیک و فراوان در منطقه‌ی خراسان است که با توجه به اینکه رنگ و عطر خاص و دلنشینی دارد می‌تواند با انواع غذاها به عنوان چاشنی استفاده شود. از زعفران در پخت نبات نیز استفاده می‌نمایند و زعفران هم به صورت پر و هم آبکرده ی زعفران را می‌توان در تولید نبات بکار برد.

انواع نبات شاخه ای به صورت فله و یا به صورت بسته بندی شده توسط توزیع کنندگان نبات عرضه می‌شود و به این ترتیب نبات تولید شده در یک منطقه به دیگر مناطق کشور و دیگر کشورهای جهان عرضه می‌گردد و در این راه افراد زیادی مشغول به فعالیت هستند.

علاوه بر نبات محصولات دیگری نیز هستند که توسط توزیع کنندگان نبات شاخه سفید صادراتی توزیع می‌شوند که می‌توان به انواع نبات شاخه ای محلی و انواع نبات خانگی اشاره نمود.

مراکز خرید نبات شاخه سفید صادراتی

مراکز خرید نبات شاخه سفید صادراتی

یکی از مراکز خرید نبات شاخه سفید صادراتی که می‌توانید در آن انواع نبات شاخه سفید صادراتی و انواع شاخه نبات مجلسی و نیز انواع شاخه نبات محلی را مشاهده و خرید نمایید مجموعه نوشین شهد است.

این مرکز با تکیه بر دانش روز و با استفاده از تجربه شیرینی که در تولید و توزیع انواع نبات شاخه ای دارد مرکز مهمی است که می‌توانید فعالیت‌های آن را دنبال نمایید و انواع محصولات از این نوع کالا را تهیه نمایید این مرکز عرضه‌ی فروش اینترنتی انواع محصولات زیر را به عرصه گذاشته و  آن را به هموطنان عزیز در سرتاسر کشور پهناورمان ارائه می‌دهد:

 • انواع نبات شاخه ای سفید
 • انواع نبات شاخه ای زرد
 • انواع نبات شاخه ای زعفرانی
 • انواع نبات شاخه ای محلی
 • انواع نبات تخت
 • انواع نقل مغز دار و طعم دار پانواع شکر پنیر ساده و طعم دار

اینها نمونه ای از محصولات ارائه شده توسط این مرکز مهم فروش است که سهم مهمی در  بازار پر رونق نبات و شکر پنیر دارد

فروش ویژه نبات شاخه سفید صادراتی

فروش ویژه نبات شاخه سفید صادراتی

مجموعه نوشین شهد در طی سال‌ها خدمات تولید و فروش نبات و آب نبات تلاش زیادی نموده تا برای مشتریان خود امتیازات ویژه ای در نظر بگیرد. یکی از این امتیازات انواع فروش‌های ویژه است که با توجه به مناسبت‌های مختلف و اعیاد متفاوتی که در مذهب و فرهنگ مردم ما به فراوانی موجود است در نظر گرفته می‌شود.

از جمله این امتیازات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فروش ویزه برای خریداران
 • تخفیف قیمت با توجه به قیمت تمام شده‌ی کالا
 • هدایای مناسبتی و اشانتیون‌های متفاوت در مناسبت‌های گوناگون با توجه به خرید مشتری
 • ارائه محصولات نوآورانه به خریداران با سابقه برای ارزیابی کالا

این مجموعه بر خود واجب می‌داند که برای خریداران خود ارزیابی رضایت مشتری با توجه به استانداردهای روز دنیا انجام دهد تا بتواند در قبال همکاری خریداران محترم کالا و خدمات خوبی ارائه نماید و مشتری را راضی از کالا و راضی از خرید داشته باشد.

نتیجه گیری: این مطلب اطلاعات مفیدی در رابطه با انواع نبات شاخه‌ی سفید صادراتی نحوه تولید و کاربردهای آن ارائه می‌دهد و می‌کوشد تا خواص آن را هر چند اندک به خوانندگان و خریداران محترم عرضه نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.