حوله کلاه دار بزرگ بابانوئل در کریسمس معروف شد

اگر می خواهید حوله کلاه دار بزرگ ایده آلی را پیدا کنید باید به ویژگی های زیر توجه کنید: مهمترین معیار این است که ۱۰۰% پنبه خالص باشد. یک حوله نرم و کرکی منحصراً از پارچه تری تهیه می شود.

پارچه تری باکیفیت از نخ های حلقوی تابیده شده تولید می شود تا حوله نرم و کرکی با قابلیت جذب بالا تضمین کند. علاوه بر این، این ویژگی ها تضمین کننده کیفیت ماندگاری حوله است.

همچنین باید اطمینان حاصل شود که سازنده یا تامین کننده بهترین پردازش درزها را قول می دهد تا در هنگام شستن دچار اعوجاج نشوند و حوله حتی پس از شستشو یا فرآیندهای خشک کردن زیاد شکل زیبای خود را حفظ کند. همین امر در مورد ثبات رنگ نیز صدق می کند.

در هنگام خرید باید به این نکته نیز توجه کنید که آیا تامین کننده خواص زیر را برای حوله قول می دهد یا خیر: باید ضد جوش باشد و در دمای بالا رنگ و شکل خود را از دست ندهد.

یک حوله با کیفیت هتلی با ضخامت پارچه ای آن مشخص می شود. اگر می خواهید یک حوله نرم بخرید، نباید به کمتر از ۴۰۰ گرم در متر مربع بسنده کنید. بسته به استفاده، چه در بخش تجاری و چه در خانوارهای خصوصی، سنگینی کیفیت حوله نشان دهنده فاخر بودن و احساس خوب بودن آن است.

حوله ای با تراکم ۸۸۵ گرم در متر مربع، نهایت لوکس است و بیشتر شبیه یک آغوش مراقبتی روی پوست است تا اینکه به سادگی دستان شما را خشک کند.

این تجمل در آرایشگاه، به عنوان مثال، که با یک حوله با کیفیت لوکس با ۸۸۵ گرم در متر مربع بیان می شود، مطمئناً تأثیر بسیار خوبی بر روی مشتری می گذارد.

آرایشگر فقط باید توجه داشته باشد که حوله ای با این کیفیت نسبت به حوله ای با وزن ۶۰۰ گرم در متر مربع یا ۴۳۰ گرم در متر مربع به ظرفیت های متفاوتی در شستشو و خشک کردن نیاز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.