حوله دستی ترک که خواص درمانی دارد

در مورد حوله دستی ترک در رنگ هایی غیر از سفید، مسئله ماندگاری رنگ نیز مهم است. اکثر حوله های تری فروخته شده رنگرزی هستند و تا دمای ۶۰ درجه قابل شستشو هستند.

اما حتی اگر حوله ها در دمای ۶۰ درجه شسته شوند، رنگ حوله تری به مرور زمان از بین می رود. اگر می‌خواهید حوله‌هایی رنگارنگ برای مدت طولانی باقی بمانند، باید حوله‌های رنگ‌آمیزی بخرید، اما این به معنای افزایش تقریبی ۳۰ درصدی قیمت است و بنابراین گزینه محبوبی نیست.

در پایان، در مورد حوله های تری در رنگ هایی غیر از سفید، باید در نظر داشته باشید که رنگ به مرور زمان محو می شود و حوله های حوله ای که در زمان های مختلف خریداری می شوند ممکن است در رنگ های کاملاً متفاوت باشند.

پس از تصمیم گیری برای خرید حوله های حوله ای با طراحی بسیار خاص، یک هتل باید در نظر داشته باشد که باید دائماً حوله های حوله ای جدید خریداری کند – برای مثال، هر سال یک هتل باید حوله های موجود را با حوله های جدید که ۳۰ درصد از تعداد را تشکیل می دهد تکمیل کند.

حوله های مورد نیاز هتل اگر هتلی حوله های تری بسیار ویژه خریداری کرده باشد، ممکن است تامین کننده بعداً از این حوله ها بیشتر نداشته باشد و هتل مجبور خواهد شد از حوله های مختلف استفاده کند یا همه حوله ها را جایگزین کند.

از این نظر، ساده‌ترین گزینه خرید حوله‌های سفید استاندارد برای یک هتل است  به این ترتیب می‌توانید مطمئن باشید که همیشه می‌توانید حوله‌های مشابه بیشتری بخرید.

اگر یک هتل حوله های حوله ای را از یک تامین کننده خاص خریداری کند که همان حوله های حوله ای را در مدت زمان طولانی ارائه می دهد، هتل همچنین می تواند مطمئن باشد که نوع، طول حلقه، طرح و غیره حوله حوله در آینده تغییر نخواهد کرد. . با تامین کنندگان تخصصی هتل که در این زمینه تجربه دارند تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.