جک برقی میلان حیاط شما را میشورد

آیا درب بازکن گاراژ زنجیری گزینه مناسبی برای شماست؟ احتمالا اینطور است. اگر به دنبال راه حل مقرون به صرفه ای هستید که بسیاری از صاحبان خانه ترجیح می دهند، مدل درایو زنجیره ای یک انتخاب عالی است.

از آنجایی که میل بازکن ها به طور سنتی برای مصارف تجاری طراحی شده اند، چرا صاحبان خانه های بیشتری ترجیح می دهند به این مدل ارتقا دهند؟ درب بازکن های گاراژ جک شفت درب بازکن های گاراژ انعطاف پذیرتر و قابل اعتمادتری را به صاحبان خانه ارائه می دهد.

سقف های گاراژ بالا: درب های استاندارد گاراژ یک یا دو اتومبیل تقریباً هشت فوت ارتفاع دارند، اما سقف خانه های جدیدتر ممکن است تا ۱۲ فوت هم برسد. این فضای در دسترس اغلب برای ذخیره اقلام بزرگ مورد نیاز است و سیستم ریلی که توسط تسمه یا زنجیر بازکن استفاده می‌شود.

ممکن است فضای بالای سر موجود شما را محدود کند – با یک بازکن جک میل می‌توانید از تمام فضای موجود استفاده کنید.

سقف های شیبدار: اگر خانه شما دارای سقف گاراژ شیبدار است، نصب درب بازکن سقفی گاراژ بسیار دشوار خواهد بود. با سبک جک میل، می توانید به راحتی بدون سردرد نصب، عملیات روانی داشته باشید.
عمق محدود گاراژ: برای یک درب بازکن سقفی، باید حداقل ۴۸ اینچ فضای خالی وجود داشته باشد. اغلب، یک دیگ بخار، لوله کشی یا سایر وسایل می تواند میزان عمق درب گاراژ را محدود کند و درب بازکن میل جک را به دیوار مناسب ترین گزینه تبدیل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.