بلوک سیمانی دیواری در تبریز سبب جذب شهردار تبریز شد

بلوک سیمانی هنگام کار بر روی پروژه های سنگین مفید است .همچنین می تواند از بلوک سیمانی دیواری در تبریز به عنوان نوعی عایق در برابر گرما یا سرما استفاده شود و به هزینه قبض انرژی کمک کند.

بادوام بلوک خاکستر هنگام ساخت فونداسیون عالی است زیرا بر خلاف چوب در برابر موریانه ها و دماهای شدید مصون است.همه کاره – می تواند به روش های مختلف استفاده شود، از محوطه سازی حیاط خلوت، دیوارهای جداکننده، یا حتی برای اتاق های عایق صدا.

ما یک راه حل جامع برای تمام نیازهای خاص شما ارائه می دهیم، ما دقیقاً همان چیزی را داریم که شما به دنبال آن هستید.

شما می توانید بلوک های سیمانی ۴، ۶ و ۸ اینچی، بلوک های آسیاب، بلوک های تزئینی، بلوک های نیم دایره، سنگفرش، بلوک های تزئینی، ستون مربعی، جعبه های کنتور آب، گراابلاک و موارد دیگر را فقط با کلیک بر روی فروشگاه مجازی ما خریداری کنید.

بلوک های خاکستر نوعی مصالح ساختمانی هستند که از مخلوط سیمان، ماسه و شن ساخته می شوند. بلوک بتنی معمولاً در ساخت و ساز برای تشکیل دیوارها، کف ها و پی ها استفاده می شود. همچنین می توان از آن به عنوان پایه سازه های دیگر مانند خانه ها یا ساختمان های تجاری استفاده کرد.

بلوک‌های خاکستر معمولاً با ریختن بتن به شکل‌هایی که از چوب یا فرم‌های فلزی ساخته می‌شوند، تشکیل می‌شوند. قالب ریخته شده در محل، یک سطح صاف و مستحکم ایجاد می کند که بتن می تواند به درستی سفت و سخت شود.

آنها یک مصالح ساختمانی محبوب هستند زیرا کار با آنها آسان است و مزایای زیادی نسبت به سایر مصالح ساختمانی دارند.آنها را می توان برای همه چیز از فونداسیون گرفته تا دیوار و کف استفاده کرد و در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد.

بلوک های سیندر برای ساخت و ساز خوب هستند زیرا محکم و بادوام هستند.استحکام بلوک بتنی به دلیل ترکیب آن است. از سیمان، ماسه و سنگدانه ها تشکیل می شود که مقاومت بالایی در برابر فشار به آن می دهد.

آجر به نوبه خود از خاک رس و سنگ تشکیل شده است که به آن مقاومت کمی در برابر فشار می دهد. این امر باعث می شود که آجر در هنگام قرار گرفتن در معرض فشار زیاد در معرض ترک خوردن و شکستن باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.